Česky | English


42,2 km -SMRŽ auto - moto - T1 maraton

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz 2:58:11
Aulík David (1984) České Budějovice 4:03:10
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča - Košice Košice 2:51:00
Bokarev Aleksandar (1964) OAK Beograd Beograd
Brossaud Jack (1970) JBP Česke Budejovice 3:17:47
Brož Milan (1977) AFK Zahradní město Praha 3:30:35
Brunner Radek (1974) SK Babice Babice 2:30:59
Buchlovský Petr (1971) Prachatice 3:23:23
Čaloud Milan (1969) Větřní Větřní 3:49:34
Chalupa Petr (1985) MK Kladno Kladno 3:25:15
Churaňová Radka (1977) RR Team Praha 2:45:00
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:24:26
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:55:57
Drázda Petr (1964) Jihočeský klub maratonců Pištín 3:41:50
Ďuk Jan (1981) Wien
Dvořáček Vlastimil (1959) Doudleby nad Orlicí 2:45:59
Grbović Ljubivoje (1956) MARATON TIM KV Belgrade 04:14:00
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Hons Pavel (1970) ČAU Kladno není
Hrabec Michal (1977) Running2.cz Praha 3:56:00
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 Praha 9 3:24:37
Jahoda Zdeněk (1977) BK BĚKODO TEPLICE Lom-Loučná 3:10:50
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava Dolní Dvořiště není
Jokl Rostislav (1975) BPP Čejkovice 3:21:00
Kačer Ctibor (1982) Run the World Mělník 3:34:14
Kakáčová Jana (1971) Elite Sport Team Boskovice Blansko 3:45:00
Kasík Konstantin (1978) Afinpol Tábor 2:53:50
Kašparová Kateřina (1986) MK Kladno Velká Buková není
Keiler Bernhard (1958) 100 Marathonclub Austria Wien 04:26:16
Klíma Petr (1996) Prachatice 3:43:45
Kopecký Zdeněk (1937) Budvar České Budějovice není
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:54
Kubičková Eliška Anna (1966) SC MARATHON PLZEŇ Praha 3:45:06
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně Čkyně není
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Lebedová Olga (1981) Hůrka Nová Ves u Č.Budějovic 3:21:30
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:46:43
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:16
Marek Miloš (1982) Pelhřimov není
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava/ČAU Jenštejn 3:08:00
Maurer Gerhard (1965) Hagi Runner Linz 3:53:00
Michael Scheuringer (1971) LC Linz Linz
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:17:43
Nastoupil Martin (1968) Účetnictví Nastoupil Most 4:20:53
Němečková Martina (1965) SK 4 DV ČB Praha 3:46:35
Nováčková Dana (1975) BPP České Budějovice 4:15:00
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:29:53
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Pokorný Petr (1974) BK Dobřejovice Dobřejovice 4:23:00
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:30:30
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Rokos Ivan (1959) Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Roudnická Veronika (1986) AC Rumburk Varnsdorf 3:36:28
Roudnický Milan (1968) SKŠ Jablonné v Podještědí Varnsdorf 3:00:22
Rybáčková Soňa (1983) MK Kladno Kladno není
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín není
Ščibran Miroslav (1977) ŠKP Čadca Žilina 3:12:03
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice není
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák ČB České Budějovice 3:21:09
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Šindelář Ondřej (1988) Elite sport Boskovice Ráječko 3:14:20
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Smažíková Alena (1973) Tábor Tábor není
Smrž Jakub (1983) BěžímPro.cz Centrum BAZALKA Svatý Jan nad Malší 3:33:00
Steinbauer Jiří (1973) SK Rejta Trhové Sviny
Štych Přemysl (1974) Čerčany 2:54:10
Svabic Rajko (1966) Arandjelovac
Švanda Petr (1967) iThinkBeer + Maratón klub K... Ústí nad Labem 3:13:01
Svoboda Václav (1949) Plnej pupek Č.Budějovice České Budějovice není
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Tlustý Tomáš (1984) MK Kladno Kladno 3:20:25
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht / Yellow Ribbon Run Praha 5 - Motol 3:14:04
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:42
Ulma Tomáš (1964) Praha Praha 4:00:00
Válek Petr (1974) SK Babice Praha 10 3:11:49
Valenta Petr (1979) Budyně Budyně 3:35:45
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí
Vaněk Jan (1977) TCV-JH Jindřichův Hradec 3:38:51
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:14:51
Velička Ondřej (1983) www.ultramaratonec.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:10
Velický Petr (1977) a.c. Parta Písek Písek není
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:00:52
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek, z.s. Písek 3:19:55
Vostry Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
Wurm Harald (1967) www.biomagazin.at Vienna 02:53:46
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 3:04:19
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha 13 3:43:52

Celkem je přihlášeno 93 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

21,1 km - PůlMaraton - Groz-Beckert

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Amort Felix 1971 Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou
Ardamica David Ml. 2001 Běžímpro.cz Centrum Bazalka Dolní Bukovsko
Ardamica David St. 1976 Běžímpro.cz Centrum Bazalka Dolní Bukovsko
Bažant Oldřich 1984 vegan Slunce České Budějovice
Dolejš Rudolf 1958 JiKO Čácha Sušice Sušice
Drtinová Víťa 1955 Praha 8
Dudák Zdeněk 1981 TriSK ČB České Budějovice
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Ložnicí
Helm František 1987 CVAL training České Budějovice
Joza Vojtěch 1983 České Budějovice
Koloc Pavel 1965 AC Total Zero Praha
Král Pavel 1978 USK FM / TCV JH Jindřichův Hradec
Kutmon Tomáš 1974 Praha
Marek Pavel 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU Jenštejn
Ryšlavý Květoslav 1971 RESOLUTION České udějovice
Sanela Jankvic 1980 Beograd
Sanela Jankvic 1980 Beograd
Šimůnek Rostislav 1968 TriSK ČB České Budějovice
Šimůnková Simona 1997 TriSK ČB České Budějovice
Štindl Jan 1979 Taekwon-do škola Velešín ITF Velešín
Šuma Miroslav 1970 COLOP CZ Borovany
Sýkora František 1963 Dobrejovice
Válek Petr 1974 SK Babice Praha 10
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Litvínovice

Celkem je přihlášeno 24 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.

5 km - Šumavský pramen

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Homola Jáchym 1976 Motor České Budějovice České Budějovice
Hrabec Kotulková Soňa 1976 Running2.cz Praha
Jan Louda 1985 Česke Budejovice
Marek Pavel 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU Jenštejn
Oliva Albert 2000 Praha
Petrovičová Jana 1992 Borovany
Válek Petr 1974 SK Babice Praha 10
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Zahájí

Celkem je přihlášeno 8 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.

Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.