Česky | English


Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Adámková Dana (1980) TT Tálín Volyně 3:51:52
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz (A) 2:58:11
Bauer Václav (1978) Kleť Křemže neuveden
Běhounek Rostislav (1962) Tragéd Team Dřínov 4:20:00
Bělaška Přemysl (1974) ComAp runtime error Liberec 3:18:47
Benda Vladislav (1978) Centirun Flawil (CH) 3:45:53
Bláha Karel (1973) iThinkBeer Blovice neuveden
Bodnar Pavel (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:22:35
Bodnarová Iveta (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:38:25
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča-Košice Košice 2:51:53
Bouček Zdeněk (1956) Velké Meziříčí Velké Meziříčí 4:40:00
Breburdová Hana (1961) MK Kladno Praha 9 3:43:43
Brossaud Jack (1970) JBP Ceske Budejovice 3:17:47
Brunner Radek (1974) SK Babice Praha 9 2:30:59
Buchlovský Petr (1971) Prachatice neuveden
Burger Pavel (1974) MK Kladno Kladno neuveden
Černý Michal (1978) Č. Budějovice 3:20:00
Chlup Tomáš (1993) www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou neuveden
CHudý Luboš (1966) České Budějovice neuveden
Churaňová Radka (1977) TJ Lokomotiva Trutnov Praha 8 2:45:00
Chvátal Vladimír (1967) Úvaly Úvaly 3:37:39
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Diviš Jiří (1975) CBC TEAM České Budějovcie 3:07:00
Dlouha Kateřina (1985) MK Kladno Kladno 3:55:24
Dlubal Jan (1992) Praha neuveden
Dolejš Jan (1949) TJ Sokol Unhošť Praha 9 neuveden
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Drázda Petr (1964) Pištín 3:41:50
Dudák Zdeněk (1981) České Budějovice neuveden
Ďuk Jan (1981) Příbram neuveden
Eremka Libor (1988) TJ Jiskra Humpolec Humpolec 2:35:39
Fusek Pavel (1974) Cetoraz 4:03
Gazda Martin (1968) Jkm Bujanov 3:34:36
Grusz Filip (1984) Podej mi pivo Praha 3:25:20
Hadrava Tomáš (1978) 3Dbox České Budějovice 4:20:00
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Hanžl Michal (1974) Amatéři.cz Praha 4:03:00
Hesoun Tomáš (1987) Čížová 3:09:45
Hlozek Marek (1974) STS Chvojkovice Brod Praha neuveden
Hokeš Martin (1977) Praha neuveden
Hons Pavel (1970) Maratón klub Kladno Kladno neuveden
Horakova Lenka (1982) Brno 3:17:46
Hrček Petr (1961) - Brandýs nad Labem neuveden
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 3:24:37
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava 2:57,08
Jokl Rosta (1975) WRC České Budějovice neuveden
Juráň Karel (1974) TT Tálín Volyně neuveden
Kašparová Kateřina (1986) Ultrašílenci Velká Buková - Rakovník neuveden
Kejšar Jan (1978) České Budějovice 3:38:00
Kemka Jozef (1961) Bytča Bytča 3:25:01
Klimeš Petr (1980) RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:20:09
Kolář Martin (1980) MALIDA OPTIMUM České Budějovice 3:06:08
Kopecký Martin (1979) Liberec 2:50:59
kopecký zdeněk (1937) budvar c.b.
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:00
Kubičková Eliška Anna (1966) SC Marathon Plzeň Praha 3:45:06
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně neuveden
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Lebedová Olga (1981) Hůrka České Budějovice 3:21:30
Linhart Milan (1964) KBA Grafitec Dobruška Dobruška 3:47:00
Lippl Jan (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Český Krumlov 3:08:58
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:51:20
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:15
Malík Jakub (1991) RUN TEAM Borovany Včelná 3:17:00
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava Jenštejn neuveden
Maršík Miloš (1966) TC Dvořák České Budějo... České Budějovice 3:38:30
Mastný Martin (1975) Řevnice Černošice 3:21:14
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:20:22
Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Nováčková Dana (1975) World Runners Company (WRC) Doudleby neuveden
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Orlinger Herbert Emil (1960) HPLC Linz Linz 3:54:20
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:34:01
Pártl Roman (1970) pproma Choceň Choceň neuveden
Pechova Jaroslava (1982) Mexico Team Ceske Budejovice neuveden
PETR Martin (1978) Homolští chrti Nové Homole neuveden
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Pillar Ladislav (1952) DTJ Lomnice/Luž. Lomnice/Lužnicí neuveden
Pirkl Pavel (1979) Liberec Liberec 2:50:07
Plachý Zdeněk (1974) Nelahozeves 3:33:00
Podmelova Vilma (1962) AC Moravska Slavie Brno 3:31:00
Pojsl Jan (1972) Intelis Písek Písek 3:21:00
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:31:00
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno neuveden
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Rataj Stanislav (1978) Kladno 3:21:00
Riedl Vladimír (1971) Philadelphia 3:06:38
Rokos Ivan (1959) TJ Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Sadílek Václav (1950) TJ Sokol Albrechtice Albrechtice 3:40:00
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín neuveden
Scheuringer Michael (1971) LC Linz Linz 2:54:58
Ščibran Miroslav (1977) Sirka a Miza Žilina Žilina 3:12:03
Sedlák Aleš (1988) TJ Magla Sezimovo Ústí 3:03:00
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Seidlová Eva (1948) AK Tlmače Tlmače 3:16:25
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Smrž Jakub (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZA... České Budějovice 3:33:17
Steinbauer Jiří (1973) SK Rejta Trhové Sviny neuveden
Štěpánek Kamil (1985) JKM České Budějovice České Budějovice 3:37:04
Štindl Jan (1979) Velešín Velešín 3:45:31
Študlar Jiří (1976) Cyklo Velešín Rudolfov 3:16:05
Švanda Petr (1967) Maratón klub Kladno & iThi... Ústí nad Labem 3:13:10
Švejnoha Lukáš (1989) České Velenice České Velnice neuveden
Svoboda Václav (1949) JKM Č.Budějovice Č.Budějovice 3:33:00
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Tichý Peter (1969) Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 2:27:53
Toman Bohumil (1973) Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 3:59:20
Tománek Roman (1960) Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht Praha 5 - Motol 3:14:04
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:20
Ulma Tomáš (1964) Praha neuveden
Urban Jaroslav (1984) KILPI RACING TEAM Praha 2:58:32
Václavík Karel ( 1979) Sezimovo Ústí 2 neuveden
Válek Petr (1974) iThinkBeer.com Praha neuveden
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí 2:48:03
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:18:49
Vejvoda Jiří (1971) TTC Libín Prachatice Prachatice 4:30:00
Velička Ondřej (1983) Ultrašílenci.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:27
Vlčková Kateřina (1977) Bezvaúči Zahájí neuveden
Vondrášek Martin (1982) TJ Jiskra Třeboň České Budějovice 3:13:15
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:00:52
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek Písek 3:19:55
Vostrý Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
Wolaschka Peter (1969) RV Sturmvogel München Grasbrunn neuveden
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 neuveden
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha neuveden

Celkem je přihlášeno 132 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 5 km

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Divišová Kristýna 2007 CBC TEAM České Budějovice
Filip Voráček 1977 Borek
Michalko Tomáš 2000 České Budějovice
Minařík Jakub 1987 Vodňany Vodňany
Szábo Miloš 1981 Symbio+CE.Energy Dolní Dvořiště

Celkem je přihlášeno 5 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.