Česky | English


Propozice 20.1.2018

Časový program:
7:30 Registrace závodníků
9:00 Groz-Beckert závod na 5 km
9:30 Start DĚTSKÉHO charitativního závodu na podporu centra Bazalka.
9:50 Rozprava
10:00 Start Budějovického T1 maratonu
15:15 Vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií
 
Trať:

Se nachází na Výstavišti v ČB v pavilonu T1. Klasický maraton 42,195 km - 105,5 okruhů - délka jednoho okruhu je 400 metrů. Povrch je z hlazeného betonu krytý nátěrem - doporučujeme přiléhavou obuv. Konstantní a zaručená teplota okolo 13 až 15°C a absolutní bezvětří je pro běžce výhodou. V místě cíle bude časomíra se záznamem počtu uběhnutých okruhů a aktuálním pořadím běžce. Trať bude změřena dle pravidel IAAF, pravidlo 240 – závody na silnici. Občerstvovací stanice bude umístěna na trati každých 400 m, každý závodník může využít své vlastní místo pro umístění vlastního občerstvení. Časový limit pro dokončení závodu je 5 hodin.

 

Plán trasy:

Plán trasy


Trať Závodu  GROZ-BECKERT
Závodí se na stejném okruhu jako pro maraton, běžci v Open závodě ho obíhají 11x + náběh 105 m.


Přihlášky:
Pouze předem formulářem na tomto webu. Kapacita závodu je omezena na 150 startovních míst a proto možnost se přihlásit na místě podle naplněné kapacity. Po přihlášení je nutno platbu provést do 7 dnů! Jinak bude registrace stornována.

 

Startovné:
Pro maraton 600 Kč - předem na účet 240944676/0300, jako variabilní symbol prosím uveďte poslední trojčíslí svého telefonního čísla. Platba pro zahraniční závodníky převodem na účet nebo na místě 35,- Eu. V případě neúčasti se startovné nevrací. Startovné může být přenosné. Pro závod Groz-Beckert 100 Kč. Startovné je nutné zaplatit do 7 dnů po registraci a nejpozději do 12. ledna 2018. 

Kategorie maraton:
muži do 29 let
muži do 39 let
muži do 49 let
muži do 59 let
muži nad 60 let
muži nad 70 let
ženy do 40 let

ženy od 41 let 


Kategorie závodu GROZ-BECKERT:

muži
ženy

Ceny:
Věcné ceny od sponzorů dle vyhlašovaných kategorií, trofeje pro vítěze. Každý absolvent maratonu obdrží v cíli na památku medaili.

Parkování pro závodníky:
V areálu výstaviště - cca. 100 m od vstupní haly.

Umývárny:
Lze využít sociální zařízení v místě na Výstavišti v pavilonu T1.

Závodníci se závodu zúčastňují na vlastní riziko a berou na vědomí, že nemohou na pořadateli požadovat náhradu za újmy, které jim mohou účastí v závodě vzniknout!

„Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“. 

Mapa výstaviště

Maraton se běží v pavilonu označeném T1, který naleznete v pravé části mapy. Pro přístup můžete použít jak hlavní bránu výstaviště (a musíte projít celý areál) nebo je možný vstup bránou u pavilonu T1, která se nachází vedle obchodního domu Tesco.

Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.