Česky | English


Propozice 20.1.2018

Časový program:
7:30 Registrace závodníků
9:00 Groz-Beckert závod na 5 km
9:30 Start DĚTSKÉHO charitativního závodu na podporu centra Bazalka.
9:50 Rozprava
10:00 Start Budějovického T1 maratonu
15:15 Vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií
 
Trať:

Se nachází na Výstavišti v ČB v pavilonu T1. Klasický maraton 42,195 km - 95 okruhů - délka jednoho okruhu je 445 metrů. Povrch je z hlazeného betonu krytý nátěrem - doporučujeme přiléhavou obuv. Konstantní a zaručená teplota okolo 13 až 15°C a absolutní bezvětří je pro běžce výhodou. V místě cíle bude časomíra se záznamem počtu uběhnutých okruhů a aktuálním pořadím běžce. Trať bude změřena dle pravidel IAAF, pravidlo 240 – závody na silnici. Občerstvovací stanice bude umístěna na trati každých 445 m, každý závodník může využít své vlastní místo pro umístění vlastního občerstvení. Časový limit pro dokončení závodu je 5 hodin.

 

Plán trasy:

Plán trasy


Trať Závodu  GROZ-BECKERT
Závodí se na stejném okruhu jako pro maraton, běžci v Open závodě ho obíhají 11x + náběh 105 m.


Přihlášky:
Pouze předem formulářem na tomto webu. Kapacita závodu je omezena na 150 startovních míst a proto možnost se přihlásit na místě podle naplněné kapacity. Po přihlášení je nutno platbu provést do 7 dnů! Jinak bude registrace stornována.

 

Startovné:
Pro maraton 600 Kč - předem na účet 240944676/0300, jako variabilní symbol prosím uveďte poslední trojčíslí svého telefonního čísla. Platba pro zahraniční závodníky převodem na účet nebo na místě 35,- Eu. V případě neúčasti se startovné nevrací. Startovné může být přenosné. Pro závod Groz-Beckert 100 Kč. Startovné je nutné zaplatit do 7 dnů po registraci a nejpozději do 12. ledna 2018. 

Kategorie maraton:
muži do 29 let
muži do 39 let
muži do 49 let
muži do 59 let
muži nad 60 let
muži nad 70 let
ženy do 34 let - kategorie žen budou upraveny před závodem podle počtu přihlášených běžkyň. 

ženy od 35 let 


Kategorie závodu GROZ-BECKERT:

muži
ženy

Ceny:
Věcné ceny od sponzorů dle vyhlašovaných kategorií, trofeje pro vítěze. Každý absolvent maratonu obdrží v cíli na památku medaili.

Parkování pro závodníky:
V areálu výstaviště - cca. 100 m od vstupní haly.

Umývárny:
Lze využít sociální zařízení v místě na Výstavišti v pavilonu T1.

Závodníci se závodu zúčastňují na vlastní riziko a berou na vědomí, že nemohou na pořadateli požadovat náhradu za újmy, které jim mohou účastí v závodě vzniknout!

 

Mapa výstaviště

Maraton se běží v pavilonu označeném T1, který naleznete v pravé části mapy. Pro přístup můžete použít jak hlavní bránu výstaviště (a musíte projít celý areál) nebo je možný vstup bránou u pavilonu T1, která se nachází vedle obchodního domu Tesco.

Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.