Česky | English


Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Jihočeský klub maratonců (2000) (*) České Budějovice Martin Gazda štafeta
Groz-Beckert (2001) (*) České Budějovice Jindřich Kubíček štafeta
Běžímpro.cz - Running2 (2003) (*) České Budějovice Michal Hrabec štafeta
4Běžci (2004) (*) České Budějovice Petr CHlup štafeta
Symbio+CE Energy (2005) (*) České Budějovice Miloš Szábo štafeta
Hokeš Martin (1977) Praha neuveden
Hrček Petr (1961) - Brandýs nad Labem neuveden
Wolaschka Peter (1969) RV Sturmvogel München Grasbrunn neuveden
Pártl Roman (1970) pproma Choceň Choceň neuveden
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně neuveden
Vlčková Kateřina (1977) Bezvaúči Zahájí neuveden
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha neuveden
Ulma Tomáš (1964) Praha neuveden
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno neuveden
Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Juráň Karel (1974) TT Tálín Volyně neuveden
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 neuveden
Burger Pavel (1974) MK Kladno Kladno neuveden
Pillar Ladislav (1952) DTJ Lomnice/Luž. Lomnice/Lužnicí neuveden
Švejnoha Lukáš (1989) České Velenice České Velnice neuveden
Pechova Jaroslava (1982) Mexico Team Ceske Budejovice neuveden
Hlozek Marek (1974) STS Chvojkovice Brod Praha neuveden
Kašparová Kateřina (1986) Ultrašílenci Velká Buková - Rakovník neuveden
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Smrž Matěj (1984) BěžímPro.cz Centrum Bazalka neuveden
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín neuveden
Válek Petr (1974) iThinkBeer.com Praha neuveden
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava Jenštejn neuveden
Dlubal Jan (1992) Praha neuveden
Nováčková Dana (1975) World Runners Company (WRC) Doudleby neuveden
CHudý Luboš (1966) České Budějovice neuveden
Bauer Václav (1978) Kleť Křemže neuveden
Václavík Karel ( 1979) Sezimovo Ústí 2 neuveden
Ďuk Jan (1981) Příbram neuveden
Kopecký Zdeněk (1937) Budvar České Budějovice neuveden
Chlup Tomáš (1993) www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou neuveden
Richter Frank (1970) FRguy Rosenheim neuveden
Pucholt Jiří (1959) T.J.Sokol Unhošť Unhošť neuveden
Čapka František (1968) Brno neuveden
Kovář David (1990) České Budějovice neuveden
Polánka Petr (1975) Pinčová stáj Radoslava P... Brno neuveden
Buchlovský Petr (1971) Prachatice neuveden
Dudák Zdeněk (1981) České Budějovice neuveden
Dolejš Jan (1949) TJ Sokol Unhošť Praha 9 neuveden
Hons Pavel (1970) Maratón klub Kladno Kladno neuveden
Jokl Rosta (1975) WRC České Budějovice neuveden
Bouček Zdeněk (1956) Velké Meziříčí Velké Meziříčí 4:40:00
Vejvoda Jiří (1971) TTC Libín Prachatice Prachatice 4:30:00
Běhounek Rostislav (1962) Tragéd Team Dřínov 4:20:00
Hadrava Tomáš (1978) 3Dbox České Budějovice 4:20:00
Fusek Pavel (1974) Cetoraz 4:03:00
Keiler Bernhard (1958) 100 Marathonclub Austria Austria 4:01:26
KROER Werner (1959) 100 Marathon Club Austria Baden 4:01:00
Toman Bohumil (1973) Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 3:59:20
Reiter Anton (1954) Club Supermarathon Italia Vienna 3:59:14
Dlouha Kateřina (1985) MK Kladno Kladno 3:55:24
Orlinger Herbert Emil (1960) HPLC Linz Linz 3:54:20
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Folbrecht Jan (1976) HOPE ČB České Budějovice 3:52:00
Adámková Dana (1980) TT Tálín Volyně 3:51:52
Linhart Milan (1964) KBA Grafitec Dobruška Dobruška 3:47:00
Benda Vladislav (1978) Centirun Flawil (CH) 3:45:53
Štindl Jan (1979) Velešín Velešín 3:45:31
Kubičková Eliška Anna (1966) SC Marathon Plzeň Praha 3:45:06
Hinterhoelzl Robert (1967) SONNENKISSEN Klosterneuburg 3:45:00
Breburdová Hana (1961) MK Kladno Praha 9 3:43:43
Drázda Petr (1964) Pištín 3:41:50
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Sadílek Václav (1950) TJ Sokol Albrechtice Albrechtice 3:40:00
Maršík Miloš (1966) TC Dvořák České Budějo... České Budějovice 3:38:30
Bodnarová Iveta (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:38:25
Kejšar Jan (1978) České Budějovice 3:38:00
Štěpánek Kamil (1985) JKM České Budějovice České Budějovice 3:37:04
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:34:01
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Smrž Jakub (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZA... České Budějovice 3:33:17
Plachý Zdeněk (1974) Nelahozeves 3:33:00
Svoboda Václav (1949) JKM Č.Budějovice Č.Budějovice 3:33:00
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:31:00
Podmelova Vilma (1962) AC Moravska Slavie Brno 3:31:00
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:00
Kozub Kamil (1976) Sri Chinmoy Maraton team Zlín 3:30:00
Rokos Ivan (1959) TJ Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Vostrý Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
Grusz Filip (1984) Podej mi pivo Praha 3:25:20
Kemka Jozef (1961) Bytča Bytča 3:25:01
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 3:24:37
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Bodnar Pavel (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:22:35
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:15
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Lebedová Olga (1981) Hůrka České Budějovice 3:21:30
Mastný Martin (1975) Řevnice Černošice 3:21:14
Pojsl Jan (1972) Intelis Písek Písek 3:21:00
Rataj Stanislav (1978) Kladno 3:21:00
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:20:22
Klimeš Petr (1980) RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:20:09
Černý Michal (1978) Č. Budějovice 3:20:00
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek Písek 3:19:55
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:18:49
Bělaška Přemysl (1974) ComAp runtime error Liberec 3:18:47
Brossaud Jack (1970) JBP Ceske Budejovice 3:17:47
Horakova Lenka (1982) Brno 3:17:46
Hasal Miroslav (1965) www.behej.com Beroun 3:17:01
Malík Jakub (1991) RUN TEAM Borovany Včelná 3:17:00
Seidlová Eva (1948) AK Tlmače Tlmače 3:16:25
Študlar Jiří (1976) Cyklo Velešín Rudolfov 3:16:05
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht Praha 5 - Motol 3:14:04
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Vondrášek Martin (1982) TJ Jiskra Třeboň České Budějovice 3:13:15
Švanda Petr (1967) Maratón klub Kladno & iThi... Ústí nad Labem 3:13:10
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Ščibran Miroslav (1977) Sirka a Miza Žilina Žilina 3:12:03
Kocourek Jan (1966) SAYERLACK Prachatice Prachatice 3:12:00
Hesoun Tomáš (1987) Čížová 3:09:45
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Lippl Jan (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Český Krumlov 3:08:58
Diviš Jiří (1975) CBC TEAM České Budějovcie 3:07:00
Riedl Vladimír (1971) Philadelphia 3:06:38
Kolář Martin (1980) MALIDA OPTIMUM České Budějovice 3:06:08
Pitsch Udo (1953) TG Viktoria Augsburg Wehringen 3:05:00
Sedlák Aleš (1988) TJ Magla Sezimovo Ústí 3:03:00
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:00:52
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:58:49
Urban Jaroslav (1984) KILPI RACING TEAM Praha 2:58:32
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz (A) 2:58:11
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:20
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava 2:57:08
Scheuringer Michael (1971) LC Linz Linz 2:54:58
Tománek Roman (1960) Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30
Velička Ondřej (1983) Ultrašílenci.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:27
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča-Košice Košice 2:51:53
Doležal Marek (1973) Sokol Přísnotice Brno 2:51:51
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:51:20
Kopecký Martin (1979) Liberec 2:50:59
Pirkl Pavel (1979) Liberec Liberec 2:50:07
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí 2:48:03
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Churaňová Radka (1977) TJ Lokomotiva Trutnov Praha 8 2:45:00
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Kranixfeld Hannes (1973) Heiltherme Bad Waltersdorf Pöllau 2:39:01
Eremka Libor (1988) TJ Jiskra Humpolec Humpolec 2:35:39
Brunner Radek (1974) SK Babice Praha 9 2:30:59
Tichý Peter (1969) Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 2:27:53
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Hach Lukáš ( 1984) ŠTEFKO Running Team Praha 03:46:28

Celkem je přihlášeno 150 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 5 km

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Divišová Kristýna 2007 CBC TEAM České Budějovice
Szábo Miloš 1981 Symbio+CE.Energy Dolní Dvořiště
Minařík Jakub 1987 Vodňany Vodňany
Michalko Tomáš 2000 České Budějovice
Voráček Filip 1977 Borek
Koutecký Pavel 1988 Bežímpro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov České Budějovice
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Křemže
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice
Pelíšek Daniel 1976 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Holba Petr 1978 AC Jankov Jankov
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Jankov
Černý Filip 1991 AC Jankov Jankov
Fürbach Martin 1975 Strakonice
Kalianková Michaela 1991 Strakonice
Steinbauer 1973 SK Rejta Trhové Sviny
Jerie Marek Tj Magla Praha 5

Celkem je přihlášeno 18 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.