Česky | English


Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Hach Lukáš ( 1984) ŠTEFKO Running Team Praha 03:46:28
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Tichý Peter (1969) Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 2:27:53
Brunner Radek (1974) SK Babice Praha 9 2:30:59
Eremka Libor (1988) TJ Jiskra Humpolec Humpolec 2:35:39
Kranixfeld Hannes (1973) Heiltherme Bad Waltersdorf Pöllau 2:39:01
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Churaňová Radka (1977) TJ Lokomotiva Trutnov Praha 8 2:45:00
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí 2:48:03
Pirkl Pavel (1979) Liberec Liberec 2:50:07
Kopecký Martin (1979) Liberec 2:50:59
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:51:20
Doležal Marek (1973) Sokol Přísnotice Brno 2:51:51
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča-Košice Košice 2:51:53
Velička Ondřej (1983) Ultrašílenci.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:27
Tománek Roman (1960) Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30
Scheuringer Michael (1971) LC Linz Linz 2:54:58
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava 2:57:08
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:20
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz (A) 2:58:11
Urban Jaroslav (1984) KILPI RACING TEAM Praha 2:58:32
Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:58:49
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:00:52
Sedlák Aleš (1988) TJ Magla Sezimovo Ústí 3:03:00
Pitsch Udo (1953) TG Viktoria Augsburg Wehringen 3:05:00
Kolář Martin (1980) MALIDA OPTIMUM České Budějovice 3:06:08
Riedl Vladimír (1971) Philadelphia 3:06:38
Diviš Jiří (1975) CBC TEAM České Budějovcie 3:07:00
Lippl Jan (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Český Krumlov 3:08:58
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Hesoun Tomáš (1987) Čížová 3:09:45
Kocourek Jan (1966) SAYERLACK Prachatice Prachatice 3:12:00
Ščibran Miroslav (1977) Sirka a Miza Žilina Žilina 3:12:03
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Švanda Petr (1967) Maratón klub Kladno & iThi... Ústí nad Labem 3:13:10
Vondrášek Martin (1982) TJ Jiskra Třeboň České Budějovice 3:13:15
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht Praha 5 - Motol 3:14:04
Študlar Jiří (1976) Cyklo Velešín Rudolfov 3:16:05
Seidlová Eva (1948) AK Tlmače Tlmače 3:16:25
Malík Jakub (1991) RUN TEAM Borovany Včelná 3:17:00
Hasal Miroslav (1965) www.behej.com Beroun 3:17:01
Horakova Lenka (1982) Brno 3:17:46
Brossaud Jack (1970) JBP Ceske Budejovice 3:17:47
Bělaška Přemysl (1974) ComAp runtime error Liberec 3:18:47
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:18:49
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek Písek 3:19:55
Černý Michal (1978) Č. Budějovice 3:20:00
Klimeš Petr (1980) RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:20:09
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:20:22
Pojsl Jan (1972) Intelis Písek Písek 3:21:00
Rataj Stanislav (1978) Kladno 3:21:00
Mastný Martin (1975) Řevnice Černošice 3:21:14
Lebedová Olga (1981) Hůrka České Budějovice 3:21:30
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:15
Bodnar Pavel (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:22:35
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 3:24:37
Kemka Jozef (1961) Bytča Bytča 3:25:01
Grusz Filip (1984) Podej mi pivo Praha 3:25:20
Vostrý Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
Rokos Ivan (1959) TJ Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:00
Kozub Kamil (1976) Sri Chinmoy Maraton team Zlín 3:30:00
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:31:00
Podmelova Vilma (1962) AC Moravska Slavie Brno 3:31:00
Plachý Zdeněk (1974) Nelahozeves 3:33:00
Svoboda Václav (1949) JKM Č.Budějovice Č.Budějovice 3:33:00
Smrž Jakub (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZA... České Budějovice 3:33:17
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:34:01
Štěpánek Kamil (1985) JKM České Budějovice České Budějovice 3:37:04
Kejšar Jan (1978) České Budějovice 3:38:00
Bodnarová Iveta (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:38:25
Maršík Miloš (1966) TC Dvořák České Budějo... České Budějovice 3:38:30
Sadílek Václav (1950) TJ Sokol Albrechtice Albrechtice 3:40:00
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Drázda Petr (1964) Pištín 3:41:50
Breburdová Hana (1961) MK Kladno Praha 9 3:43:43
Hinterhoelzl Robert (1967) SONNENKISSEN Klosterneuburg 3:45:00
Kubičková Eliška Anna (1966) SC Marathon Plzeň Praha 3:45:06
Štindl Jan (1979) Velešín Velešín 3:45:31
Benda Vladislav (1978) Centirun Flawil (CH) 3:45:53
Linhart Milan (1964) KBA Grafitec Dobruška Dobruška 3:47:00
Adámková Dana (1980) TT Tálín Volyně 3:51:52
Folbrecht Jan (1976) HOPE ČB České Budějovice 3:52:00
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Orlinger Herbert Emil (1960) HPLC Linz Linz 3:54:20
Dlouha Kateřina (1985) MK Kladno Kladno 3:55:24
Reiter Anton (1954) Club Supermarathon Italia Vienna 3:59:14
Toman Bohumil (1973) Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 3:59:20
KROER Werner (1959) 100 Marathon Club Austria Baden 4:01:00
Keiler Bernhard (1958) 100 Marathonclub Austria Austria 4:01:26
Fusek Pavel (1974) Cetoraz 4:03:00
Běhounek Rostislav (1962) Tragéd Team Dřínov 4:20:00
Hadrava Tomáš (1978) 3Dbox České Budějovice 4:20:00
Vejvoda Jiří (1971) TTC Libín Prachatice Prachatice 4:30:00
Bouček Zdeněk (1956) Velké Meziříčí Velké Meziříčí 4:40:00
Hokeš Martin (1977) Praha neuveden
Hrček Petr (1961) - Brandýs nad Labem neuveden
Wolaschka Peter (1969) RV Sturmvogel München Grasbrunn neuveden
Pártl Roman (1970) pproma Choceň Choceň neuveden
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně neuveden
Vlčková Kateřina (1977) Bezvaúči Zahájí neuveden
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha neuveden
Ulma Tomáš (1964) Praha neuveden
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno neuveden
Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Juráň Karel (1974) TT Tálín Volyně neuveden
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 neuveden
Burger Pavel (1974) MK Kladno Kladno neuveden
Pillar Ladislav (1952) DTJ Lomnice/Luž. Lomnice/Lužnicí neuveden
Švejnoha Lukáš (1989) České Velenice České Velnice neuveden
Pechova Jaroslava (1982) Mexico Team Ceske Budejovice neuveden
Hlozek Marek (1974) STS Chvojkovice Brod Praha neuveden
Kašparová Kateřina (1986) Ultrašílenci Velká Buková - Rakovník neuveden
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Smrž Matěj (1984) BěžímPro.cz Centrum Bazalka neuveden
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín neuveden
Válek Petr (1974) iThinkBeer.com Praha neuveden
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava Jenštejn neuveden
Dlubal Jan (1992) Praha neuveden
Nováčková Dana (1975) World Runners Company (WRC) Doudleby neuveden
CHudý Luboš (1966) České Budějovice neuveden
Bauer Václav (1978) Kleť Křemže neuveden
Václavík Karel ( 1979) Sezimovo Ústí 2 neuveden
Ďuk Jan (1981) Příbram neuveden
Kopecký Zdeněk (1937) Budvar České Budějovice neuveden
Chlup Tomáš (1993) www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou neuveden
Richter Frank (1970) FRguy Rosenheim neuveden
Pucholt Jiří (1959) T.J.Sokol Unhošť Unhošť neuveden
Čapka František (1968) Brno neuveden
Kovář David (1990) České Budějovice neuveden
Polánka Petr (1975) Pinčová stáj Radoslava P... Brno neuveden
Buchlovský Petr (1971) Prachatice neuveden
Dudák Zdeněk (1981) České Budějovice neuveden
Dolejš Jan (1949) TJ Sokol Unhošť Praha 9 neuveden
Hons Pavel (1970) Maratón klub Kladno Kladno neuveden
Jokl Rosta (1975) WRC České Budějovice neuveden
Jihočeský klub maratonců (2000) (*) České Budějovice Martin Gazda štafeta
Groz-Beckert (2001) (*) České Budějovice Jindřich Kubíček štafeta
Běžímpro.cz - Running2 (2003) (*) České Budějovice Michal Hrabec štafeta
4Běžci (2004) (*) České Budějovice Petr CHlup štafeta
Symbio+CE Energy (2005) (*) České Budějovice Miloš Szábo štafeta

Celkem je přihlášeno 150 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 5 km

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Holba Petr 1978 AC Jankov Jankov
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Jankov
Černý Filip 1991 AC Jankov Jankov
Fürbach Martin 1975 Strakonice
Kalianková Michaela 1991 Strakonice
Steinbauer 1973 SK Rejta Trhové Sviny
Jerie Marek Tj Magla Praha 5
Pelíšek Daniel 1976 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Divišová Kristýna 2007 CBC TEAM České Budějovice
Szábo Miloš 1981 Symbio+CE.Energy Dolní Dvořiště
Minařík Jakub 1987 Vodňany Vodňany
Michalko Tomáš 2000 České Budějovice
Voráček Filip 1977 Borek
Koutecký Pavel 1988 Bežímpro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov České Budějovice
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Křemže
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice

Celkem je přihlášeno 18 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.