Česky | English


Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Kozub Kamil (1976) Sri Chinmoy Maraton team Zlín 3:30:00
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Ščibran Miroslav (1977) Sirka a Miza Žilina Žilina 3:12:03
Vlčková Kateřina (1977) Bezvaúči Zahájí neuveden
Pitsch Udo (1953) TG Viktoria Augsburg Wehringen 3:05:00
Juráň Karel (1974) TT Tálín Volyně neuveden
Adámková Dana (1980) TT Tálín Volyně 3:51:52
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí 2:48:03
Reiter Anton (1954) Club Supermarathon Italia Vienna 3:59:14
Bouček Zdeněk (1956) Velké Meziříčí Velké Meziříčí 4:40:00
Kašparová Kateřina (1986) Ultrašílenci Velká Buková - Rakovník neuveden
Štindl Jan (1979) Velešín Velešín 3:45:31
Malík Jakub (1991) RUN TEAM Borovany Včelná 3:17:00
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Švanda Petr (1967) Maratón klub Kladno & iThi... Ústí nad Labem 3:13:10
Pucholt Jiří (1959) T.J.Sokol Unhošť Unhošť neuveden
Toman Bohumil (1973) Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 3:59:20
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Rokos Ivan (1959) TJ Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Seidlová Eva (1948) AK Tlmače Tlmače 3:16:25
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 neuveden
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:34:01
Tománek Roman (1960) Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Václavík Karel ( 1979) Sezimovo Ústí 2 neuveden
Sedlák Aleš (1988) TJ Magla Sezimovo Ústí 3:03:00
Študlar Jiří (1976) Cyklo Velešín Rudolfov 3:16:05
Richter Frank (1970) FRguy Rosenheim neuveden
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Ďuk Jan (1981) Příbram neuveden
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 3:24:37
Breburdová Hana (1961) MK Kladno Praha 9 3:43:43
Brunner Radek (1974) SK Babice Praha 9 2:30:59
Dolejš Jan (1949) TJ Sokol Unhošť Praha 9 neuveden
Churaňová Radka (1977) TJ Lokomotiva Trutnov Praha 8 2:45:00
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht Praha 5 - Motol 3:14:04
Hokeš Martin (1977) Praha neuveden
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha neuveden
Ulma Tomáš (1964) Praha neuveden
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:31:00
Urban Jaroslav (1984) KILPI RACING TEAM Praha 2:58:32
Hlozek Marek (1974) STS Chvojkovice Brod Praha neuveden
Válek Petr (1974) iThinkBeer.com Praha neuveden
Dlubal Jan (1992) Praha neuveden
Hach Lukáš ( 1984) ŠTEFKO Running Team Praha 03:46:28
Kubičková Eliška Anna (1966) SC Marathon Plzeň Praha 3:45:06
Grusz Filip (1984) Podej mi pivo Praha 3:25:20
Vejvoda Jiří (1971) TTC Libín Prachatice Prachatice 4:30:00
Kocourek Jan (1966) SAYERLACK Prachatice Prachatice 3:12:00
Buchlovský Petr (1971) Prachatice neuveden
Kranixfeld Hannes (1973) Heiltherme Bad Waltersdorf Pöllau 2:39:01
Drázda Petr (1964) Pištín 3:41:50
Pojsl Jan (1972) Intelis Písek Písek 3:21:00
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek Písek 3:19:55
Riedl Vladimír (1971) Philadelphia 3:06:38
4Běžci (2004) (*) České Budějovice Petr CHlup štafeta
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:00
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava 2:57:08
Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Plachý Zdeněk (1974) Nelahozeves 3:33:00
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:20:22
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Symbio+CE Energy (2005) (*) České Budějovice Miloš Szábo štafeta
Běžímpro.cz - Running2 (2003) (*) České Budějovice Michal Hrabec štafeta
Jihočeský klub maratonců (2000) (*) České Budějovice Martin Gazda štafeta
Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:58:49
Pillar Ladislav (1952) DTJ Lomnice/Luž. Lomnice/Lužnicí neuveden
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz (A) 2:58:11
Orlinger Herbert Emil (1960) HPLC Linz Linz 3:54:20
Scheuringer Michael (1971) LC Linz Linz 2:54:58
Bělaška Přemysl (1974) ComAp runtime error Liberec 3:18:47
Kopecký Martin (1979) Liberec 2:50:59
Pirkl Pavel (1979) Liberec Liberec 2:50:07
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Tichý Peter (1969) Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 2:27:53
Bauer Václav (1978) Kleť Křemže neuveden
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča-Košice Košice 2:51:53
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Hinterhoelzl Robert (1967) SONNENKISSEN Klosterneuburg 3:45:00
Bodnarová Iveta (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:38:25
Burger Pavel (1974) MK Kladno Kladno neuveden
Rataj Stanislav (1978) Kladno 3:21:00
Hons Pavel (1970) Maratón klub Kladno Kladno neuveden
Dlouha Kateřina (1985) MK Kladno Kladno 3:55:24
Bodnar Pavel (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:22:35
Chlup Tomáš (1993) www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou neuveden
Groz-Beckert (2001) (*) České Budějovice Jindřich Kubíček štafeta
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín neuveden
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava Jenštejn neuveden
Eremka Libor (1988) TJ Jiskra Humpolec Humpolec 2:35:39
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Wolaschka Peter (1969) RV Sturmvogel München Grasbrunn neuveden
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Benda Vladislav (1978) Centirun Flawil (CH) 3:45:53
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Běhounek Rostislav (1962) Tragéd Team Dřínov 4:20:00
Nováčková Dana (1975) World Runners Company (WRC) Doudleby neuveden
Linhart Milan (1964) KBA Grafitec Dobruška Dobruška 3:47:00
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně neuveden
Hesoun Tomáš (1987) Čížová 3:09:45
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:18:49
Pártl Roman (1970) pproma Choceň Choceň neuveden
Fusek Pavel (1974) Cetoraz 4:03:00
Lippl Jan (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Český Krumlov 3:08:58
Švejnoha Lukáš (1989) České Velenice České Velnice neuveden
Smrž Jakub (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZA... České Budějovice 3:33:17
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:20
Kejšar Jan (1978) České Budějovice 3:38:00
Brossaud Jack (1970) JBP Ceske Budejovice 3:17:47
Pechova Jaroslava (1982) Mexico Team Ceske Budejovice neuveden
Štěpánek Kamil (1985) JKM České Budějovice České Budějovice 3:37:04
Hadrava Tomáš (1978) 3Dbox České Budějovice 4:20:00
CHudý Luboš (1966) České Budějovice neuveden
Kopecký Zdeněk (1937) Budvar České Budějovice neuveden
Kovář David (1990) České Budějovice neuveden
Folbrecht Jan (1976) HOPE ČB České Budějovice 3:52:00
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:15
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:51:20
Kolář Martin (1980) MALIDA OPTIMUM České Budějovice 3:06:08
Lebedová Olga (1981) Hůrka České Budějovice 3:21:30
Maršík Miloš (1966) TC Dvořák České Budějo... České Budějovice 3:38:30
Klimeš Petr (1980) RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:20:09
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Dudák Zdeněk (1981) České Budějovice neuveden
Vondrášek Martin (1982) TJ Jiskra Třeboň České Budějovice 3:13:15
Jokl Rosta (1975) WRC České Budějovice neuveden
Diviš Jiří (1975) CBC TEAM České Budějovcie 3:07:00
Mastný Martin (1975) Řevnice Černošice 3:21:14
Smrž Matěj (1984) BěžímPro.cz Centrum Bazalka neuveden
Svoboda Václav (1949) JKM Č.Budějovice Č.Budějovice 3:33:00
Černý Michal (1978) Č. Budějovice 3:20:00
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:00:52
Kemka Jozef (1961) Bytča Bytča 3:25:01
Velička Ondřej (1983) Ultrašílenci.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:27
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno neuveden
Horakova Lenka (1982) Brno 3:17:46
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Doležal Marek (1973) Sokol Přísnotice Brno 2:51:51
Čapka František (1968) Brno neuveden
Polánka Petr (1975) Pinčová stáj Radoslava P... Brno neuveden
Podmelova Vilma (1962) AC Moravska Slavie Brno 3:31:00
Hrček Petr (1961) - Brandýs nad Labem neuveden
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Hasal Miroslav (1965) www.behej.com Beroun 3:17:01
Vostrý Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
KROER Werner (1959) 100 Marathon Club Austria Baden 4:01:00
Keiler Bernhard (1958) 100 Marathonclub Austria Austria 4:01:26
Sadílek Václav (1950) TJ Sokol Albrechtice Albrechtice 3:40:00

Celkem je přihlášeno 150 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 5 km

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Minařík Jakub 1987 Vodňany Vodňany
Steinbauer 1973 SK Rejta Trhové Sviny
Fürbach Martin 1975 Strakonice
Kalianková Michaela 1991 Strakonice
Jerie Marek Tj Magla Praha 5
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Křemže
Holba Petr 1978 AC Jankov Jankov
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Jankov
Černý Filip 1991 AC Jankov Jankov
Szábo Miloš 1981 Symbio+CE.Energy Dolní Dvořiště
Divišová Kristýna 2007 CBC TEAM České Budějovice
Michalko Tomáš 2000 České Budějovice
Koutecký Pavel 1988 Bežímpro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov České Budějovice
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice
Pelíšek Daniel 1976 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Voráček Filip 1977 Borek

Celkem je přihlášeno 18 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.