Česky | English


Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Sadílek Václav (1950) TJ Sokol Albrechtice Albrechtice 3:40:00
Keiler Bernhard (1958) 100 Marathonclub Austria Austria 4:01:26
KROER Werner (1959) 100 Marathon Club Austria Baden 4:01:00
Hasal Miroslav (1965) www.behej.com Beroun 3:17:01
Vostrý Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Hrček Petr (1961) - Brandýs nad Labem neuveden
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno neuveden
Horakova Lenka (1982) Brno 3:17:46
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Doležal Marek (1973) Sokol Přísnotice Brno 2:51:51
Čapka František (1968) Brno neuveden
Polánka Petr (1975) Pinčová stáj Radoslava P... Brno neuveden
Podmelova Vilma (1962) AC Moravska Slavie Brno 3:31:00
Velička Ondřej (1983) Ultrašílenci.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:27
Kemka Jozef (1961) Bytča Bytča 3:25:01
Černý Michal (1978) Č. Budějovice 3:20:00
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:00:52
Svoboda Václav (1949) JKM Č.Budějovice Č.Budějovice 3:33:00
Smrž Matěj (1984) BěžímPro.cz Centrum Bazalka neuveden
Mastný Martin (1975) Řevnice Černošice 3:21:14
Diviš Jiří (1975) CBC TEAM České Budějovcie 3:07:00
Smrž Jakub (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZA... České Budějovice 3:33:17
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:20
Kejšar Jan (1978) České Budějovice 3:38:00
Brossaud Jack (1970) JBP Ceske Budejovice 3:17:47
Pechova Jaroslava (1982) Mexico Team Ceske Budejovice neuveden
Štěpánek Kamil (1985) JKM České Budějovice České Budějovice 3:37:04
Hadrava Tomáš (1978) 3Dbox České Budějovice 4:20:00
CHudý Luboš (1966) České Budějovice neuveden
Kopecký Zdeněk (1937) Budvar České Budějovice neuveden
Kovář David (1990) České Budějovice neuveden
Folbrecht Jan (1976) HOPE ČB České Budějovice 3:52:00
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:15
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:51:20
Kolář Martin (1980) MALIDA OPTIMUM České Budějovice 3:06:08
Lebedová Olga (1981) Hůrka České Budějovice 3:21:30
Maršík Miloš (1966) TC Dvořák České Budějo... České Budějovice 3:38:30
Klimeš Petr (1980) RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:20:09
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Dudák Zdeněk (1981) České Budějovice neuveden
Vondrášek Martin (1982) TJ Jiskra Třeboň České Budějovice 3:13:15
Jokl Rosta (1975) WRC České Budějovice neuveden
Švejnoha Lukáš (1989) České Velenice České Velnice neuveden
Lippl Jan (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Český Krumlov 3:08:58
Fusek Pavel (1974) Cetoraz 4:03:00
Pártl Roman (1970) pproma Choceň Choceň neuveden
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:18:49
Hesoun Tomáš (1987) Čížová 3:09:45
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně neuveden
Linhart Milan (1964) KBA Grafitec Dobruška Dobruška 3:47:00
Nováčková Dana (1975) World Runners Company (WRC) Doudleby neuveden
Běhounek Rostislav (1962) Tragéd Team Dřínov 4:20:00
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Benda Vladislav (1978) Centirun Flawil (CH) 3:45:53
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Wolaschka Peter (1969) RV Sturmvogel München Grasbrunn neuveden
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Eremka Libor (1988) TJ Jiskra Humpolec Humpolec 2:35:39
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava Jenštejn neuveden
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín neuveden
Groz-Beckert (2001) (*) České Budějovice Jindřich Kubíček štafeta
Chlup Tomáš (1993) www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou neuveden
Bodnarová Iveta (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:38:25
Burger Pavel (1974) MK Kladno Kladno neuveden
Rataj Stanislav (1978) Kladno 3:21:00
Hons Pavel (1970) Maratón klub Kladno Kladno neuveden
Dlouha Kateřina (1985) MK Kladno Kladno 3:55:24
Bodnar Pavel (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:22:35
Hinterhoelzl Robert (1967) SONNENKISSEN Klosterneuburg 3:45:00
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča-Košice Košice 2:51:53
Bauer Václav (1978) Kleť Křemže neuveden
Tichý Peter (1969) Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 2:27:53
Bělaška Přemysl (1974) ComAp runtime error Liberec 3:18:47
Kopecký Martin (1979) Liberec 2:50:59
Pirkl Pavel (1979) Liberec Liberec 2:50:07
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Orlinger Herbert Emil (1960) HPLC Linz Linz 3:54:20
Scheuringer Michael (1971) LC Linz Linz 2:54:58
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz (A) 2:58:11
Pillar Ladislav (1952) DTJ Lomnice/Luž. Lomnice/Lužnicí neuveden
Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:58:49
Jihočeský klub maratonců (2000) (*) České Budějovice Martin Gazda štafeta
Běžímpro.cz - Running2 (2003) (*) České Budějovice Michal Hrabec štafeta
Symbio+CE Energy (2005) (*) České Budějovice Miloš Szábo štafeta
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:20:22
Plachý Zdeněk (1974) Nelahozeves 3:33:00
Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava 2:57:08
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:00
4Běžci (2004) (*) České Budějovice Petr CHlup štafeta
Riedl Vladimír (1971) Philadelphia 3:06:38
Pojsl Jan (1972) Intelis Písek Písek 3:21:00
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek Písek 3:19:55
Drázda Petr (1964) Pištín 3:41:50
Kranixfeld Hannes (1973) Heiltherme Bad Waltersdorf Pöllau 2:39:01
Vejvoda Jiří (1971) TTC Libín Prachatice Prachatice 4:30:00
Kocourek Jan (1966) SAYERLACK Prachatice Prachatice 3:12:00
Buchlovský Petr (1971) Prachatice neuveden
Hokeš Martin (1977) Praha neuveden
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha neuveden
Ulma Tomáš (1964) Praha neuveden
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:31:00
Urban Jaroslav (1984) KILPI RACING TEAM Praha 2:58:32
Hlozek Marek (1974) STS Chvojkovice Brod Praha neuveden
Válek Petr (1974) iThinkBeer.com Praha neuveden
Dlubal Jan (1992) Praha neuveden
Hach Lukáš ( 1984) ŠTEFKO Running Team Praha 03:46:28
Kubičková Eliška Anna (1966) SC Marathon Plzeň Praha 3:45:06
Grusz Filip (1984) Podej mi pivo Praha 3:25:20
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht Praha 5 - Motol 3:14:04
Churaňová Radka (1977) TJ Lokomotiva Trutnov Praha 8 2:45:00
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 3:24:37
Breburdová Hana (1961) MK Kladno Praha 9 3:43:43
Brunner Radek (1974) SK Babice Praha 9 2:30:59
Dolejš Jan (1949) TJ Sokol Unhošť Praha 9 neuveden
Ďuk Jan (1981) Příbram neuveden
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Richter Frank (1970) FRguy Rosenheim neuveden
Študlar Jiří (1976) Cyklo Velešín Rudolfov 3:16:05
Sedlák Aleš (1988) TJ Magla Sezimovo Ústí 3:03:00
Václavík Karel ( 1979) Sezimovo Ústí 2 neuveden
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Tománek Roman (1960) Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:34:01
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 neuveden
Seidlová Eva (1948) AK Tlmače Tlmače 3:16:25
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Rokos Ivan (1959) TJ Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Toman Bohumil (1973) Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 3:59:20
Pucholt Jiří (1959) T.J.Sokol Unhošť Unhošť neuveden
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Švanda Petr (1967) Maratón klub Kladno & iThi... Ústí nad Labem 3:13:10
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Malík Jakub (1991) RUN TEAM Borovany Včelná 3:17:00
Štindl Jan (1979) Velešín Velešín 3:45:31
Kašparová Kateřina (1986) Ultrašílenci Velká Buková - Rakovník neuveden
Bouček Zdeněk (1956) Velké Meziříčí Velké Meziříčí 4:40:00
Reiter Anton (1954) Club Supermarathon Italia Vienna 3:59:14
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí 2:48:03
Juráň Karel (1974) TT Tálín Volyně neuveden
Adámková Dana (1980) TT Tálín Volyně 3:51:52
Pitsch Udo (1953) TG Viktoria Augsburg Wehringen 3:05:00
Vlčková Kateřina (1977) Bezvaúči Zahájí neuveden
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Ščibran Miroslav (1977) Sirka a Miza Žilina Žilina 3:12:03
Kozub Kamil (1976) Sri Chinmoy Maraton team Zlín 3:30:00

Celkem je přihlášeno 150 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 5 km

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Voráček Filip 1977 Borek
Divišová Kristýna 2007 CBC TEAM České Budějovice
Michalko Tomáš 2000 České Budějovice
Koutecký Pavel 1988 Bežímpro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov České Budějovice
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice
Pelíšek Daniel 1976 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Szábo Miloš 1981 Symbio+CE.Energy Dolní Dvořiště
Holba Petr 1978 AC Jankov Jankov
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Jankov
Černý Filip 1991 AC Jankov Jankov
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Křemže
Jerie Marek Tj Magla Praha 5
Fürbach Martin 1975 Strakonice
Kalianková Michaela 1991 Strakonice
Steinbauer 1973 SK Rejta Trhové Sviny
Minařík Jakub 1987 Vodňany Vodňany

Celkem je přihlášeno 18 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.