Česky | English


Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Chlup Tomáš (1993) www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou neuveden
Hasal Miroslav (1965) www.behej.com Beroun 3:17:01
Jokl Rosta (1975) WRC České Budějovice neuveden
Nováčková Dana (1975) World Runners Company (WRC) Doudleby neuveden
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí 2:48:03
Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:58:49
Bouček Zdeněk (1956) Velké Meziříčí Velké Meziříčí 4:40:00
Štindl Jan (1979) Velešín Velešín 3:45:31
Velička Ondřej (1983) Ultrašílenci.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:27
Kašparová Kateřina (1986) Ultrašílenci Velká Buková - Rakovník neuveden
Toman Bohumil (1973) Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 3:59:20
Vejvoda Jiří (1971) TTC Libín Prachatice Prachatice 4:30:00
Juráň Karel (1974) TT Tálín Volyně neuveden
Adámková Dana (1980) TT Tálín Volyně 3:51:52
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:20
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha neuveden
Běhounek Rostislav (1962) Tragéd Team Dřínov 4:20:00
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:18:49
Dolejš Jan (1949) TJ Sokol Unhošť Praha 9 neuveden
Sadílek Václav (1950) TJ Sokol Albrechtice Albrechtice 3:40:00
Sedlák Aleš (1988) TJ Magla Sezimovo Ústí 3:03:00
Churaňová Radka (1977) TJ Lokomotiva Trutnov Praha 8 2:45:00
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 neuveden
Rokos Ivan (1959) TJ Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Vondrášek Martin (1982) TJ Jiskra Třeboň České Budějovice 3:13:15
Eremka Libor (1988) TJ Jiskra Humpolec Humpolec 2:35:39
Pitsch Udo (1953) TG Viktoria Augsburg Wehringen 3:05:00
Maršík Miloš (1966) TC Dvořák České Budějo... České Budějovice 3:38:30
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Pucholt Jiří (1959) T.J.Sokol Unhošť Unhošť neuveden
Hlozek Marek (1974) STS Chvojkovice Brod Praha neuveden
Hach Lukáš ( 1984) ŠTEFKO Running Team Praha 03:46:28
Kozub Kamil (1976) Sri Chinmoy Maraton team Zlín 3:30:00
Hinterhoelzl Robert (1967) SONNENKISSEN Klosterneuburg 3:45:00
Doležal Marek (1973) Sokol Přísnotice Brno 2:51:51
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:00:52
Brunner Radek (1974) SK Babice Praha 9 2:30:59
Ščibran Miroslav (1977) Sirka a Miza Žilina Žilina 3:12:03
Kubičková Eliška Anna (1966) SC Marathon Plzeň Praha 3:45:06
Kocourek Jan (1966) SAYERLACK Prachatice Prachatice 3:12:00
Wolaschka Peter (1969) RV Sturmvogel München Grasbrunn neuveden
Malík Jakub (1991) RUN TEAM Borovany Včelná 3:17:00
Klimeš Petr (1980) RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:20:09
Mastný Martin (1975) Řevnice Černošice 3:21:14
Pártl Roman (1970) pproma Choceň Choceň neuveden
Grusz Filip (1984) Podej mi pivo Praha 3:25:20
Polánka Petr (1975) Pinčová stáj Radoslava P... Brno neuveden
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča-Košice Košice 2:51:53
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:20:22
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava Jenštejn neuveden
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava 2:57:08
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:00
Breburdová Hana (1961) MK Kladno Praha 9 3:43:43
Burger Pavel (1974) MK Kladno Kladno neuveden
Vostrý Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
Dlouha Kateřina (1985) MK Kladno Kladno 3:55:24
Pechova Jaroslava (1982) Mexico Team Ceske Budejovice neuveden
Švanda Petr (1967) Maratón klub Kladno & iThi... Ústí nad Labem 3:13:10
Bodnarová Iveta (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:38:25
Hons Pavel (1970) Maratón klub Kladno Kladno neuveden
Bodnar Pavel (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:22:35
Kolář Martin (1980) MALIDA OPTIMUM České Budějovice 3:06:08
Pirkl Pavel (1979) Liberec Liberec 2:50:07
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Scheuringer Michael (1971) LC Linz Linz 2:54:58
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz (A) 2:58:11
Tichý Peter (1969) Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 2:27:53
Bauer Václav (1978) Kleť Křemže neuveden
Urban Jaroslav (1984) KILPI RACING TEAM Praha 2:58:32
Linhart Milan (1964) KBA Grafitec Dobruška Dobruška 3:47:00
Štěpánek Kamil (1985) JKM České Budějovice České Budějovice 3:37:04
Svoboda Václav (1949) JKM Č.Budějovice Č.Budějovice 3:33:00
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Brossaud Jack (1970) JBP Ceske Budejovice 3:17:47
Válek Petr (1974) iThinkBeer.com Praha neuveden
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Pojsl Jan (1972) Intelis Písek Písek 3:21:00
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Lebedová Olga (1981) Hůrka České Budějovice 3:21:30
Orlinger Herbert Emil (1960) HPLC Linz Linz 3:54:20
Folbrecht Jan (1976) HOPE ČB České Budějovice 3:52:00
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Kranixfeld Hannes (1973) Heiltherme Bad Waltersdorf Pöllau 2:39:01
Tománek Roman (1960) Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30
Richter Frank (1970) FRguy Rosenheim neuveden
Pillar Ladislav (1952) DTJ Lomnice/Luž. Lomnice/Lužnicí neuveden
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Študlar Jiří (1976) Cyklo Velešín Rudolfov 3:16:05
Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Bělaška Přemysl (1974) ComAp runtime error Liberec 3:18:47
Reiter Anton (1954) Club Supermarathon Italia Vienna 3:59:14
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:31:00
Švejnoha Lukáš (1989) České Velenice České Velnice neuveden
Jihočeský klub maratonců (2000) (*) České Budějovice Martin Gazda štafeta
Groz-Beckert (2001) (*) České Budějovice Jindřich Kubíček štafeta
Běžímpro.cz - Running2 (2003) (*) České Budějovice Michal Hrabec štafeta
4Běžci (2004) (*) České Budějovice Petr CHlup štafeta
Symbio+CE Energy (2005) (*) České Budějovice Miloš Szábo štafeta
Benda Vladislav (1978) Centirun Flawil (CH) 3:45:53
Diviš Jiří (1975) CBC TEAM České Budějovcie 3:07:00
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno neuveden
Kemka Jozef (1961) Bytča Bytča 3:25:01
Kopecký Zdeněk (1937) Budvar České Budějovice neuveden
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín neuveden
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht Praha 5 - Motol 3:14:04
Vlčková Kateřina (1977) Bezvaúči Zahájí neuveden
Smrž Jakub (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZA... České Budějovice 3:33:17
Lippl Jan (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Český Krumlov 3:08:58
Smrž Matěj (1984) BěžímPro.cz Centrum Bazalka neuveden
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek Písek 3:19:55
Seidlová Eva (1948) AK Tlmače Tlmače 3:16:25
Podmelova Vilma (1962) AC Moravska Slavie Brno 3:31:00
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:15
Hadrava Tomáš (1978) 3Dbox České Budějovice 4:20:00
Keiler Bernhard (1958) 100 Marathonclub Austria Austria 4:01:26
KROER Werner (1959) 100 Marathon Club Austria Baden 4:01:00
Hrček Petr (1961) - Brandýs nad Labem neuveden
Hokeš Martin (1977) Praha neuveden
Černý Michal (1978) Č. Budějovice 3:20:00
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 3:24:37
Riedl Vladimír (1971) Philadelphia 3:06:38
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně neuveden
Ulma Tomáš (1964) Praha neuveden
Horakova Lenka (1982) Brno 3:17:46
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Plachý Zdeněk (1974) Nelahozeves 3:33:00
Kejšar Jan (1978) České Budějovice 3:38:00
Rataj Stanislav (1978) Kladno 3:21:00
Dlubal Jan (1992) Praha neuveden
CHudý Luboš (1966) České Budějovice neuveden
Václavík Karel ( 1979) Sezimovo Ústí 2 neuveden
Ďuk Jan (1981) Příbram neuveden
Fusek Pavel (1974) Cetoraz 4:03:00
Čapka František (1968) Brno neuveden
Kovář David (1990) České Budějovice neuveden
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:51:20
Drázda Petr (1964) Pištín 3:41:50
Kopecký Martin (1979) Liberec 2:50:59
Buchlovský Petr (1971) Prachatice neuveden
Dudák Zdeněk (1981) České Budějovice neuveden
Hesoun Tomáš (1987) Čížová 3:09:45
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:34:01

Celkem je přihlášeno 150 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 5 km

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Minařík Jakub 1987 Vodňany Vodňany
Jerie Marek Tj Magla Praha 5
Szábo Miloš 1981 Symbio+CE.Energy Dolní Dvořiště
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Křemže
Steinbauer 1973 SK Rejta Trhové Sviny
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice
Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov České Budějovice
Divišová Kristýna 2007 CBC TEAM České Budějovice
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice
Koutecký Pavel 1988 Bežímpro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Pelíšek Daniel 1976 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Holba Petr 1978 AC Jankov Jankov
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Jankov
Černý Filip 1991 AC Jankov Jankov
Michalko Tomáš 2000 České Budějovice
Voráček Filip 1977 Borek
Fürbach Martin 1975 Strakonice
Kalianková Michaela 1991 Strakonice

Celkem je přihlášeno 18 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.