Česky | English


Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Hokeš Martin (1977) Praha neuveden
Černý Michal (1978) Č. Budějovice 3:20:00
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 3:24:37
Riedl Vladimír (1971) Philadelphia 3:06:38
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně neuveden
Ulma Tomáš (1964) Praha neuveden
Horakova Lenka (1982) Brno 3:17:46
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Plachý Zdeněk (1974) Nelahozeves 3:33:00
Kejšar Jan (1978) České Budějovice 3:38:00
Rataj Stanislav (1978) Kladno 3:21:00
Dlubal Jan (1992) Praha neuveden
CHudý Luboš (1966) České Budějovice neuveden
Václavík Karel ( 1979) Sezimovo Ústí 2 neuveden
Ďuk Jan (1981) Příbram neuveden
Fusek Pavel (1974) Cetoraz 4:03:00
Čapka František (1968) Brno neuveden
Kovář David (1990) České Budějovice neuveden
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:51:20
Drázda Petr (1964) Pištín 3:41:50
Kopecký Martin (1979) Liberec 2:50:59
Buchlovský Petr (1971) Prachatice neuveden
Dudák Zdeněk (1981) České Budějovice neuveden
Hesoun Tomáš (1987) Čížová 3:09:45
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:34:01
Hrček Petr (1961) - Brandýs nad Labem neuveden
KROER Werner (1959) 100 Marathon Club Austria Baden 4:01:00
Keiler Bernhard (1958) 100 Marathonclub Austria Austria 4:01:26
Hadrava Tomáš (1978) 3Dbox České Budějovice 4:20:00
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:15
Podmelova Vilma (1962) AC Moravska Slavie Brno 3:31:00
Seidlová Eva (1948) AK Tlmače Tlmače 3:16:25
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek Písek 3:19:55
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Smrž Matěj (1984) BěžímPro.cz Centrum Bazalka neuveden
Lippl Jan (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Český Krumlov 3:08:58
Smrž Jakub (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZA... České Budějovice 3:33:17
Vlčková Kateřina (1977) Bezvaúči Zahájí neuveden
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht Praha 5 - Motol 3:14:04
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín neuveden
Kopecký Zdeněk (1937) Budvar České Budějovice neuveden
Kemka Jozef (1961) Bytča Bytča 3:25:01
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno neuveden
Diviš Jiří (1975) CBC TEAM České Budějovcie 3:07:00
Benda Vladislav (1978) Centirun Flawil (CH) 3:45:53
Jihočeský klub maratonců (2000) (*) České Budějovice Martin Gazda štafeta
Groz-Beckert (2001) (*) České Budějovice Jindřich Kubíček štafeta
Běžímpro.cz - Running2 (2003) (*) České Budějovice Michal Hrabec štafeta
4Běžci (2004) (*) České Budějovice Petr CHlup štafeta
Symbio+CE Energy (2005) (*) České Budějovice Miloš Szábo štafeta
Švejnoha Lukáš (1989) České Velenice České Velnice neuveden
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:31:00
Reiter Anton (1954) Club Supermarathon Italia Vienna 3:59:14
Bělaška Přemysl (1974) ComAp runtime error Liberec 3:18:47
Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Študlar Jiří (1976) Cyklo Velešín Rudolfov 3:16:05
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Pillar Ladislav (1952) DTJ Lomnice/Luž. Lomnice/Lužnicí neuveden
Richter Frank (1970) FRguy Rosenheim neuveden
Tománek Roman (1960) Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30
Kranixfeld Hannes (1973) Heiltherme Bad Waltersdorf Pöllau 2:39:01
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Folbrecht Jan (1976) HOPE ČB České Budějovice 3:52:00
Orlinger Herbert Emil (1960) HPLC Linz Linz 3:54:20
Lebedová Olga (1981) Hůrka České Budějovice 3:21:30
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Pojsl Jan (1972) Intelis Písek Písek 3:21:00
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Válek Petr (1974) iThinkBeer.com Praha neuveden
Brossaud Jack (1970) JBP Ceske Budejovice 3:17:47
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Svoboda Václav (1949) JKM Č.Budějovice Č.Budějovice 3:33:00
Štěpánek Kamil (1985) JKM České Budějovice České Budějovice 3:37:04
Linhart Milan (1964) KBA Grafitec Dobruška Dobruška 3:47:00
Urban Jaroslav (1984) KILPI RACING TEAM Praha 2:58:32
Bauer Václav (1978) Kleť Křemže neuveden
Tichý Peter (1969) Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 2:27:53
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz (A) 2:58:11
Scheuringer Michael (1971) LC Linz Linz 2:54:58
Pirkl Pavel (1979) Liberec Liberec 2:50:07
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Kolář Martin (1980) MALIDA OPTIMUM České Budějovice 3:06:08
Bodnarová Iveta (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:38:25
Hons Pavel (1970) Maratón klub Kladno Kladno neuveden
Bodnar Pavel (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:22:35
Švanda Petr (1967) Maratón klub Kladno & iThi... Ústí nad Labem 3:13:10
Pechova Jaroslava (1982) Mexico Team Ceske Budejovice neuveden
Breburdová Hana (1961) MK Kladno Praha 9 3:43:43
Burger Pavel (1974) MK Kladno Kladno neuveden
Vostrý Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
Dlouha Kateřina (1985) MK Kladno Kladno 3:55:24
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:00
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava 2:57:08
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava Jenštejn neuveden
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:20:22
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča-Košice Košice 2:51:53
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Polánka Petr (1975) Pinčová stáj Radoslava P... Brno neuveden
Grusz Filip (1984) Podej mi pivo Praha 3:25:20
Pártl Roman (1970) pproma Choceň Choceň neuveden
Mastný Martin (1975) Řevnice Černošice 3:21:14
Malík Jakub (1991) RUN TEAM Borovany Včelná 3:17:00
Klimeš Petr (1980) RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:20:09
Wolaschka Peter (1969) RV Sturmvogel München Grasbrunn neuveden
Kocourek Jan (1966) SAYERLACK Prachatice Prachatice 3:12:00
Kubičková Eliška Anna (1966) SC Marathon Plzeň Praha 3:45:06
Ščibran Miroslav (1977) Sirka a Miza Žilina Žilina 3:12:03
Brunner Radek (1974) SK Babice Praha 9 2:30:59
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:00:52
Doležal Marek (1973) Sokol Přísnotice Brno 2:51:51
Hinterhoelzl Robert (1967) SONNENKISSEN Klosterneuburg 3:45:00
Kozub Kamil (1976) Sri Chinmoy Maraton team Zlín 3:30:00
Hach Lukáš ( 1984) ŠTEFKO Running Team Praha 03:46:28
Hlozek Marek (1974) STS Chvojkovice Brod Praha neuveden
Pucholt Jiří (1959) T.J.Sokol Unhošť Unhošť neuveden
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Maršík Miloš (1966) TC Dvořák České Budějo... České Budějovice 3:38:30
Pitsch Udo (1953) TG Viktoria Augsburg Wehringen 3:05:00
Eremka Libor (1988) TJ Jiskra Humpolec Humpolec 2:35:39
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 neuveden
Rokos Ivan (1959) TJ Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Vondrášek Martin (1982) TJ Jiskra Třeboň České Budějovice 3:13:15
Churaňová Radka (1977) TJ Lokomotiva Trutnov Praha 8 2:45:00
Sedlák Aleš (1988) TJ Magla Sezimovo Ústí 3:03:00
Sadílek Václav (1950) TJ Sokol Albrechtice Albrechtice 3:40:00
Dolejš Jan (1949) TJ Sokol Unhošť Praha 9 neuveden
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:18:49
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha neuveden
Běhounek Rostislav (1962) Tragéd Team Dřínov 4:20:00
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:20
Juráň Karel (1974) TT Tálín Volyně neuveden
Adámková Dana (1980) TT Tálín Volyně 3:51:52
Vejvoda Jiří (1971) TTC Libín Prachatice Prachatice 4:30:00
Toman Bohumil (1973) Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 3:59:20
Kašparová Kateřina (1986) Ultrašílenci Velká Buková - Rakovník neuveden
Velička Ondřej (1983) Ultrašílenci.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:27
Štindl Jan (1979) Velešín Velešín 3:45:31
Bouček Zdeněk (1956) Velké Meziříčí Velké Meziříčí 4:40:00
Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:58:49
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí 2:48:03
Nováčková Dana (1975) World Runners Company (WRC) Doudleby neuveden
Jokl Rosta (1975) WRC České Budějovice neuveden
Hasal Miroslav (1965) www.behej.com Beroun 3:17:01
Chlup Tomáš (1993) www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou neuveden

Celkem je přihlášeno 150 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 5 km

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Michalko Tomáš 2000 České Budějovice
Voráček Filip 1977 Borek
Fürbach Martin 1975 Strakonice
Kalianková Michaela 1991 Strakonice
Holba Petr 1978 AC Jankov Jankov
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Jankov
Černý Filip 1991 AC Jankov Jankov
Koutecký Pavel 1988 Bežímpro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Pelíšek Daniel 1976 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice
Divišová Kristýna 2007 CBC TEAM České Budějovice
Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov České Budějovice
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice
Steinbauer 1973 SK Rejta Trhové Sviny
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Křemže
Szábo Miloš 1981 Symbio+CE.Energy Dolní Dvořiště
Jerie Marek Tj Magla Praha 5
Minařík Jakub 1987 Vodňany Vodňany

Celkem je přihlášeno 18 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.