Česky | English


Seznam přihlášených běžců

Jméno VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně Rekord VzestupněSestupně
Zeman Pavel (1954) Traged team Praha neuveden
Zelenka Libor (1975) TJ Jiskra Třeboň Tábor 3 neuveden
Wolaschka Peter (1969) RV Sturmvogel München Grasbrunn neuveden
Vostrý Miroslav (1977) MK Kladno Beroun 3:25:22
Vosátka Zdeněk (1963) Atletika Písek Písek 3:19:55
Vondrášek Štěpán (1980) SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:00:52
Vondrášek Martin (1982) TJ Jiskra Třeboň České Budějovice 3:13:15
Vondrák Zbyněk (1975) Vinařství Vondrák Mělník Lysá nad Labem 2:58:49
Vlčková Kateřina (1977) Bezvaúči Zahájí neuveden
Velička Ondřej (1983) Ultrašílenci.cz Bystřice pod Hostýnem 2:52:27
Vejvoda Jiří (1971) TTC Libín Prachatice Prachatice 4:30:00
Vávrů Ivana (1988) TJ VTŽ Chomutov Chomutov 3:18:49
Vaněček Michael (1979) Vlachovo Březí CZE Vlachovo Březí 2:48:03
Válek Petr (1974) iThinkBeer.com Praha neuveden
Václavík Karel ( 1979) Sezimovo Ústí 2 neuveden
Urban Jaroslav (1984) KILPI RACING TEAM Praha 2:58:32
Ulma Tomáš (1964) Praha neuveden
Uhlíř Radek (1967) TRISK CB České Budějovice 2:57:20
Tomášek Jan (1976) BK Čvacht Praha 5 - Motol 3:14:04
Tománek Roman (1960) Gallak Slavičín Slavičín 2:52:30
Toman Bohumil (1973) Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou 3:59:20
Tichý Peter (1969) Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 2:27:53
Teplý Ondřej (1978) Hisport Team Úvaly 2:47:10
Symbio+CE Energy (2005) (*) České Budějovice Miloš Szábo štafeta
Svozil Libor (1971) MK Seitl Ostrava Hlučín 3:12:20
Svoboda Václav (1949) JKM Č.Budějovice Č.Budějovice 3:33:00
Švejnoha Lukáš (1989) České Velenice České Velnice neuveden
Švanda Petr (1967) Maratón klub Kladno & iThi... Ústí nad Labem 3:13:10
Študlar Jiří (1976) Cyklo Velešín Rudolfov 3:16:05
Štindl Jan (1979) Velešín Velešín 3:45:31
Štěpánek Kamil (1985) JKM České Budějovice České Budějovice 3:37:04
Smrž Matěj (1984) BěžímPro.cz Centrum Bazalka neuveden
Smrž Jakub (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZA... České Budějovice 3:33:17
Šindlerová Jana (1969) iThinkBeer Ústí nad Labem 3:41:21
Simon Alexander (1947) DS Žilina Žilina 2:46:39
Šimek Miroslav (1966) TC Dvořák České Budějovice 3:22:06
Šíma Jan (1970) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Seidlová Eva (1948) AK Tlmače Tlmače 3:16:25
Sedlák Pavel (1971) MK Seitl Ostrava Slatiňany 2:48:00
Sedlák Aleš (1988) TJ Magla Sezimovo Ústí 3:03:00
Ščibran Miroslav (1977) Sirka a Miza Žilina Žilina 3:12:03
Scheuringer Michael (1971) LC Linz Linz 2:54:58
Šandera Martin (1976) BONBON Jičín neuveden
Sadílek Václav (1950) TJ Sokol Albrechtice Albrechtice 3:40:00
Rokos Lukáš (1987) Jiskra Třeboň Třeboň 3:00:29
Rokos Ivan (1959) TJ Jiskra Třeboň Třeboň 3:26:23
Riedl Vladimír (1971) Philadelphia 3:06:38
Richter Frank (1970) FRguy Rosenheim neuveden
Reiter Anton (1954) Club Supermarathon Italia Vienna 3:59:14
Rataj Stanislav (1978) Kladno 3:21:00
Pucholt Jiří (1959) T.J.Sokol Unhošť Unhošť neuveden
Pruckner Dietmar (1965) IFIRMI Freistadt 3:13:22
Prokop Ondřej (1962) ČAU Brno neuveden
Prokop Matěj (1986) Clovek Levyt Praha 3:31:00
Polánka Petr (1975) Pinčová stáj Radoslava P... Brno neuveden
Pojsl Jan (1972) Intelis Písek Písek 3:21:00
Podmelova Vilma (1962) AC Moravska Slavie Brno 3:31:00
Plachý Zdeněk (1974) Nelahozeves 3:33:00
Pitsch Udo (1953) TG Viktoria Augsburg Wehringen 3:05:00
Pirkl Pavel (1979) Liberec Liberec 2:50:07
Pillar Ladislav (1952) DTJ Lomnice/Luž. Lomnice/Lužnicí neuveden
Pilík Stanislav (1950) Panský mlýn Rakovník Rakovník 2:39:18
Pechova Jaroslava (1982) Mexico Team Ceske Budejovice neuveden
Pártl Roman (1970) pproma Choceň Choceň neuveden
Oubram Jan (1978) Soběslav 3:34:01
Orlinger Herbert Emil (1960) HPLC Linz Linz 3:54:20
Orálek Daniel (1970) behejbrno.com Brno 2:26:58
Nováčková Dana (1975) World Runners Company (WRC) Doudleby neuveden
Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice Netolice neuveden
Mikolášek Arnošt (1965) Nákří Nákří 3:20:22
Mastný Martin (1975) Řevnice Černošice 3:21:14
Maršík Miloš (1966) TC Dvořák České Budějo... České Budějovice 3:38:30
Marek Pavel (1968) MK Seitl Ostrava Jenštejn neuveden
Malík Jakub (1991) RUN TEAM Borovany Včelná 3:17:00
Macek Tomáš (1979) AC Mageo České Budějovice 3:22:15
Macek Petr (1979) České Budějovice 2:51:20
Lippl Jan (1983) Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Český Krumlov 3:08:58
Linhart Milan (1964) KBA Grafitec Dobruška Dobruška 3:47:00
Lebedová Olga (1981) Hůrka České Budějovice 3:21:30
Kyselý Petr (1964) TJ Zduchovice Klučenice 3:53:37
Kůrka Tomáš (1986) Čkyně neuveden
Kucko Miroslav (1958) Liberec Liberec 3:09:17
Kubičková Eliška Anna (1966) SC Marathon Plzeň Praha 3:45:06
Krumer Miroslav (1949) MK Ostrov Ostrov 3:30:00
KROER Werner (1959) 100 Marathon Club Austria Baden 4:01:00
Kranixfeld Hannes (1973) Heiltherme Bad Waltersdorf Pöllau 2:39:01
Kozub Kamil (1976) Sri Chinmoy Maraton team Zlín 3:30:00
Kovář David (1990) České Budějovice neuveden
Kopecký Zdeněk (1937) Budvar České Budějovice neuveden
Kopecký Martin (1979) Liberec 2:50:59
Kolář Martin (1980) MALIDA OPTIMUM České Budějovice 3:06:08
Kocourek Jan (1966) SAYERLACK Prachatice Prachatice 3:12:00
Klimeš Petr (1980) RUN TEAM Borovany České Budějovice 3:20:09
Kemka Jozef (1961) Bytča Bytča 3:25:01
Kejšar Jan (1978) České Budějovice 3:38:00
Keiler Bernhard (1958) 100 Marathonclub Austria Austria 4:01:26
Kašparová Kateřina (1986) Ultrašílenci Velká Buková - Rakovník neuveden
Juráň Karel (1974) TT Tálín Volyně neuveden
Jokl Rosta (1975) WRC České Budějovice neuveden
Jihočeský klub maratonců (2000) (*) České Budějovice Martin Gazda štafeta
Jančář Stanislav (1967) MK Seitl Ostrava 2:57:08
Hrček Tomáš (1968) Praha 9 3:24:37
Hrček Petr (1961) - Brandýs nad Labem neuveden
Horakova Lenka (1982) Brno 3:17:46
Hons Pavel (1970) Maratón klub Kladno Kladno neuveden
Hokeš Martin (1977) Praha neuveden
Hlozek Marek (1974) STS Chvojkovice Brod Praha neuveden
Hinterhoelzl Robert (1967) SONNENKISSEN Klosterneuburg 3:45:00
Hesoun Tomáš (1987) Čížová 3:09:45
Hasal Miroslav (1965) www.behej.com Beroun 3:17:01
Haňur Roman (1969) BBK Boršov nad Vltavou 3:34:00
Hadrava Tomáš (1978) 3Dbox České Budějovice 4:20:00
Hach Lukáš ( 1984) ŠTEFKO Running Team Praha 03:46:28
Grusz Filip (1984) Podej mi pivo Praha 3:25:20
Groz-Beckert (2001) (*) České Budějovice Jindřich Kubíček štafeta
Fusek Pavel (1974) Cetoraz 4:03:00
Folbrecht Jan (1976) HOPE ČB České Budějovice 3:52:00
Eremka Libor (1988) TJ Jiskra Humpolec Humpolec 2:35:39
Ďuk Jan (1981) Příbram neuveden
Dudák Zdeněk (1981) České Budějovice neuveden
Drázda Petr (1964) Pištín 3:41:50
Doucha Jiří (1971) Hvězda Pardubice Náchod 2:57:55
Doležal Marek (1973) Sokol Přísnotice Brno 2:51:51
Dolejš Jan (1949) TJ Sokol Unhošť Praha 9 neuveden
Dlubal Jan (1992) Praha neuveden
Dlouha Kateřina (1985) MK Kladno Kladno 3:55:24
Diviš Jiří (1975) CBC TEAM České Budějovcie 3:07:00
Círal František (1971) Dvory nad Lužnicí 3:23:24
Churaňová Radka (1977) TJ Lokomotiva Trutnov Praha 8 2:45:00
CHudý Luboš (1966) České Budějovice neuveden
Chlup Tomáš (1993) www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou neuveden
Černý Michal (1978) Č. Budějovice 3:20:00
Čapka František (1968) Brno neuveden
Burger Pavel (1974) MK Kladno Kladno neuveden
Buchlovský Petr (1971) Prachatice neuveden
Brunner Radek (1974) SK Babice Praha 9 2:30:59
Brossaud Jack (1970) JBP Ceske Budejovice 3:17:47
Breburdová Hana (1961) MK Kladno Praha 9 3:43:43
Bouček Zdeněk (1956) Velké Meziříčí Velké Meziříčí 4:40:00
Bohuněk Zdeněk (1960) O5 BK Furča-Košice Košice 2:51:53
Bodnarová Iveta (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:38:25
Bodnar Pavel (1976) Maratón klub Kladno Kladno 3:22:35
Běžímpro.cz - Running2 (2003) (*) České Budějovice Michal Hrabec štafeta
Benda Vladislav (1978) Centirun Flawil (CH) 3:45:53
Bělaška Přemysl (1974) ComAp runtime error Liberec 3:18:47
Běhounek Rostislav (1962) Tragéd Team Dřínov 4:20:00
Bauer Václav (1978) Kleť Křemže neuveden
Aigner Günther (1960) Laufstammtisch Flotte Sohle Linz (A) 2:58:11
Adámková Dana (1980) TT Tálín Volyně 3:51:52
4Běžci (2004) (*) České Budějovice Petr CHlup štafeta

Celkem je přihlášeno 150 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
*) tito závodníci jsou evidováni jako náhradníci

GROZ-BECKERT 5 km

Jméno VzestupněSestupně datum narození Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Výborná Irena 1954 farnost Rudolfov České Budějovice
Voráček Filip 1977 Borek
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice
Szábo Miloš 1981 Symbio+CE.Energy Dolní Dvořiště
Steinbauer 1973 SK Rejta Trhové Sviny
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Křemže
Pelíšek Daniel 1976 BěžímPro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Minařík Jakub 1987 Vodňany Vodňany
Michalko Tomáš 2000 České Budějovice
Maxa Ondřej 1986 AC Jankov Jankov
Koutecký Pavel 1988 Bežímpro.cz Centrum Bazalka České Budějovice
Kalianková Michaela 1991 Strakonice
Jerie Marek Tj Magla Praha 5
Holba Petr 1978 AC Jankov Jankov
Helm František 1987 Buřti od Kletě České Budějovice
Fürbach Martin 1975 Strakonice
Divišová Kristýna 2007 CBC TEAM České Budějovice
Černý Filip 1991 AC Jankov Jankov

Celkem je přihlášeno 18 závodníků. Závodníci, kteří již uhradili startovné mají jméno a datum narození napsané tučným písmem.
Maraton České Budějovice

Tuto netypickou běžeckou akci pořádá Jihočeský běžecký pohár.
Hosting a design: Kostax s r.o.